Gi'S House 4Pax Βίλα
Η Gi'S House 4Pax Βίλα Ουσουάια απέχει περίπου 2 χλμ. από την Πλατεία Islas Malvinas και παρέχει πρόσβαση σε πολλά αξιοθέατα της περιοχής.
Τα πολιτιστικά αξιοθέατα στην περιοχή περιλαμβάνουν το Μουσείο Fin del Mundo που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Ναυτικό Μουσείο, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Hiper Turco Pizzeria y Rotiseria απέχει μόνο 1 χλμ. από την παραθεριστική κατοικία και προσφέρει νοτιοαφρικάνικη κουζίνα. Ο σταθμός λεωφορείων Turbal, που βρίσκεται μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από την Gi'S House 4Pax Βίλα, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Κλινική San Jorge Clinic1659 χλμ.
- Cerro Alvear570 χλμ.
- Transfer Ushuaia South548 χλμ.
- Cerro del Medio1404 χλμ.
- Glacier Martial942 χλμ.
- Centro de Visitantes Alakush1351 χλμ.
- Solar del Bosque1386 χλμ.
- Ushuaia Black Sheep1119 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ουσουάϊα4,4 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Ουσουάϊα από η Gi'S House 4Pax Βίλα;
Η Gi'S House 4Pax Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Ουσουάϊα. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Gi'S House 4Pax Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Gi'S House 4Pax Βίλα αποτελεί 80$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Gi'S House 4Pax Βίλα;
Η Gi'S House 4Pax Βίλα δέχεται μόνο American Express, Visa και Diners Club.